Agroturystyka w Temecula

Miasto Temecula w Kalifornii jest idealnym miejscem turystycznym z łagodnym całorocznym klimatem, pięknym krajem wina i lokalnie prowadzonymi jadłodajniami. W 2017 roku turystyka wspierała ponad 7 300 miejsc pracy w społeczności. Sektor agroturystyki zwiększył swoją popularność, ponieważ mieszkańcy uwielbiają jeść świeże i lokalne. Ten trend jest również korzystny dla gospodarki społeczności. Agroturystyka w Temecula pomaga promować gospodarkę społeczności, która wspiera wiele lokalnych firm.

Uncorked Farm Tours

Uncorked Tours w Temecula w Kalifornii oferuje codzienne wycieczki po winach. Wycieczki są ekscytującym sposobem na poznanie bogatej historii Temecula Wine Country. Odwiedzający winiarnie Temecula Valley będą mieli również okazję spróbować najsmaczniejszych win z tego regionu i cieszyć się ich wyjątkowymi, pełnymi smaku smakami. Podczas gdy miesiące letnie są najgorętszymi miesiącami w Temecula Valley, jesień jest bardziej popularnym sezonem dla miłośników super wina. Winiarnie rozpoczynają zbiór winogron we wrześniu i kontynuują go do października, oferując niezrównane spojrzenie na coroczny proces miażdżenia winogron.

Winnice w Temecula oferują szeroką gamę unikalnych odmian wina, od Cabernet Sauvignon do Sauvignon Blanc do Merlot i Mourvedre. Niektóre winiarnie oferują nawet tereny piknikowe, co jest świetnym sposobem na zaczerpnięcie świeżego powietrza i posmakowanie tutejszych win. Jeśli szukasz wyjątkowego prezentu, który mógłbyś zabrać do domu dla swojej rodziny, winnice w Temecula są idealnym wyborem.

South Morro Hills Community Plan

South Morro Hills Community Plan (SMHCP) to kompleksowy plan dla przyszłości miasta. Ma on na celu zachowanie zasobów rolniczych regionu, przy jednoczesnym uwzględnieniu możliwości mieszkaniowych i agroturystycznych. Plany społecznościowe są ważnymi dokumentami, ponieważ pozwalają miastom na opracowanie szczegółowej polityki w celu zaspokojenia lokalnych potrzeb. Plan społecznościowy South Morro Hills dla agroturystyki w Temecula zawiera polityki, które są specyficzne dla tego obszaru, takie jak te mające na celu promowanie rozszerzonej agroturystyki w regionie.

Podczas ostatniego spotkania, Komisja Planowania zatwierdziła rozporządzenie zakazujące dalszego rozwoju w South Morro Hills do czasu ukończenia Planu Społecznościowego. Rada Miasta musi następnie zatwierdzić Plan Społecznościowy South Morro Hills w ciągu 12 miesięcy. W międzyczasie Komisja Planowania będzie pracować nad aktualizacją planu ogólnego miasta, który zawiera przepisy pozwalające na nowe działania związane z agroturystyką.

Wycieczki do winnic

Dla miłośników wina, Temecula Valley oferuje mnóstwo wycieczek do winnic. Bez względu na to, czy szukasz wspólnej wycieczki, czy też profesjonalnie przygotowanej wycieczki prywatnej, znajdziesz ją tutaj. Wspólne wycieczki, na przykład, łączą gusta podobnych sobie podróżników. Wycieczki odjeżdżają codziennie z Old Town Temecula i pobliskich hoteli i mogą pomieścić grupy od dwóch do 200 osób. Prywatne wycieczki mogą być dostosowane do specjalnych życzeń lub zaplanowane w dowolnym momencie.

Winnice w Temecula znajdują się w odległości krótkiej jazdy samochodem od miasta. Wiele z nich oferuje wycieczki z przewodnikiem lub wycieczki prywatne, co pozwala gościom cieszyć się zwiedzaniem w dobrym stylu. Wycieczki z Destination Temecula odbywają się pod eskortą i są wyposażone w najwyższej klasy transport. Twój kompetentny przewodnik przedstawi Ci pracowników winnicy i opowie szczegółowe historie o okolicy. Będziesz mógł spróbować win we wszystkich sześciu winiarniach, w tym w wielokrotnie nagradzanej Temecula Valley Winery.

Wycieczki na ranczo Wycieczki na ranczo w Temecula to doskonały sposób na zwiedzanie okolicy, a jeśli nie czujesz się komfortowo na dwóch kółkach, możesz nawet spróbować jazdy konnej. Jazda konna zapewni Ci najlepsze widoki na okoliczne winnice, a lokalni przewodnicy posiadają wiedzę o okolicy. Możesz nawet odwiedzić winnicę z koniem, jeśli nie jesteś pewien, gdzie jeździć. Konie są zawsze przyjazne, a przewodnicy posiadają wiedzę o okolicy.

Jeśli jesteś zainteresowany jazdą konną, jest kilka renomowanych rancz jeździeckich w Temecula. Konie są wyszkolone i przyjazne, a Ty możesz wybrać jazdę na nich wokół Temecula Valley. Niektóre z wycieczek obejmują nawet degustacje wina i idą dalej w góry. Jedną z najbardziej popularnych wycieczek konnych jest Vin Hesten Trail Rides, która słynie z ratowania emerytowanych koni wyścigowych. Można nawet przejechać się na koniu, który został uratowany z toru.

Farmy truskawkowe

Kiedy sezon truskawkowy się kręci, nie ma lepszego czasu na odwiedzenie lokalnej farmy. Sezon na zbieranie truskawek rozpoczyna się w tym roku 3 marca. Jeśli masz ochotę na coś innego w tym roku, wybierz się na jedną z wielu farm truskawkowych w okolicy. Poniżej przedstawiamy tylko kilka lokalnych farm truskawkowych w hrabstwie Temecula. Podczas gdy zbieranie truskawek jest najbardziej popularnym zajęciem, jesienią możesz również cieszyć się zbieraniem dyni i labiryntu kukurydzianego.

Farmer Kenny Tanaka jest Japończykiem w czwartym pokoleniu i żonaty z Christine Tanaka. Mają dwoje dzieci, Landona, który jest Japończykiem w piątym pokoleniu i Kaylee, która jest w piątym pokoleniu. Wycieczki Truskawkowe były popularną atrakcją od czasu ich debiutu w 2003 roku, a rodzina Tanaka nadal gościła rodziny indywidualne, grupy szkolne i inne specjalne wydarzenia. Oprócz zbierania truskawek, farmy truskawkowe w Temecula oferują również edukacyjne wycieczki po farmie, stoisko na rynku produktów, loterię choinkową i Pumpkin Patch.

Podobne tematy