Farmers Market Warsaw – Find Locally-Grown Produce

Jeśli jesteś zainteresowany znalezieniem lokalnie uprawianych produktów, to będziesz chciał odwiedzić Farmers Market Warsaw. Na targu można spotkać lokalnych rolników, rzemieślników i ogrodników. Możesz również odwiedzić stoiska innych lokalnych sprzedawców i kupić świeże, lokalne towary. Na tym targu każdy znajdzie coś dla siebie, w tym wypieki, kwiaty i mięso. Niezależnie od tego, czy szukasz produktów organicznych lub naturalnych, wszystko, czego potrzebujesz, aby przygotować posiłek lub kupić wyjątkowy prezent dla kogoś, znajdziesz tutaj.

South Side Farmers Market

Położony między ulicami Dalman i Oxford w Warszawie, Southside Farmers Market to świetne miejsce, aby znaleźć zdrową żywność i zaangażować się w swoją społeczność. Rynek będzie otwarty do połowy grudnia i zawsze będzie miał coś nowego i interesującego do zaoferowania. Rozwinął się w niesamowity sukces, a społeczność jest wdzięczna za ciężką pracę wolontariuszy rynku. Jest to jeden z najbardziej wyjątkowych rynków w regionie, a wielu mieszkańców Warszawy wybrało się na niego, aby zrobić zakupy świeżych, lokalnych produktów.

Southside Farmers Market to świetne miejsce, by zaopatrzyć się w świeże, lokalnie uprawiane produkty i inne artykuły. Można tam kupić produkty sezonowe, ekologiczne owoce i warzywa, rośliny dziedziczne, kompost, cięte kwiaty i ręcznie robione rękodzieła. Można płacić gotówką, kartami debetowymi lub kredytowymi, a także znaczkami żywnościowymi. Występują tam również muzycy na żywo, więc przynieś swój lunch. Parking jest bezpłatny na przyległym parkingu trawiastym, dostępne są również parkingi przyuliczne.

South Side Farmers Market znajduje się przy 3300 Warsaw St., Fort Wayne, IN. Rynek jest otwarty w każdy czwartek od godz. 15.00 do 19.00 i jest ogólnodostępny. Mobilne wskazówki, media społecznościowe i system zamówień online sprawiają, że rynek jest wygodnym miejscem do robienia zakupów. Rynek jest świetnym sposobem na spotkanie ulubionych lokalnych rolników i dowiedzenie się więcej o uprawianych przez nich produktach.

YLNI Farmer’s Market

Jeśli szukasz świeżych produktów, lokalnego rzemiosła i pysznych smakołyków, YLNI Farmer’s Market jest miejscem, do którego musisz się udać. Targ jest możliwy dzięki wspaniałym wolontariuszom i wsparciu społeczności. Oto, czego możesz się spodziewać na targu. Sprawdź również Facebook, Instagram i stronę internetową YLNI, aby dowiedzieć się więcej o rynku! W tym roku jest 77 sprzedawców.

The YLNI Farmers Market odbywa się na historycznym rynku Barr Street Market. Rynek jest tętniący życiem podczas letnich miesięcy. Udział w nim jest bezpłatny, a ponadto odbywa się tam Brunch on Barr, gdzie odwiedzający mogą spróbować pysznego brunchu, jednocześnie ciesząc się zdrowym posiłkiem. Parkowanie jest bezpłatne na sąsiednich ulicach i parkingach. W pobliżu znajduje się również duży parking. Jeśli jedziesz samochodem, rynek znajduje się obok Centrum Historii.

Kosciusko County Winter Farmers’ Market

Odwiedzający Kosciusko County Winter Farmers’ Market mogą spodziewać się szerokiej gamy lokalnie uprawianych produktów. Lokalnie uprawiane owoce i warzywa to tylko jeden z wielu produktów, które można znaleźć na tych targach. Wielu sprzedawców oferuje również wypieki, mięso i inne produkty rolne. Niektórzy z tych sprzedawców mają również stoły z rękodziełem na sprzedaż. Aby dowiedzieć się więcej o Rynku Rolnym Hrabstwa Kościuszko, przeczytaj poniżej.

Jeśli planujesz podróż w okolice hrabstwa Kosciusko w styczniu, upewnij się, że sprawdzisz Zimowy Targ Farmerów Hrabstwa Kosciusko. Targ odbędzie się w Center Lake Pavilion w sobotę, 28 stycznia. Wśród produktów znajdzie się syrop klonowy, wołowina karmiona trawą, produkty zimowe oraz ręcznie robione rękodzieła. Aby uzyskać najlepszy wybór lokalnych produktów i wyrobów, należy wybrać się na targ w sobotę między 16 a 28 stycznia.

Podobne tematy