Stanowiska w strefie rolniczej w Star Platinum: The World

W Farming Zone Stands, podstawowym celem jest zbieranie Strzałek. Strzały są materiałami eksploatacyjnymi, które odblokowują nowe stanowiska i wzmacniają postacie. Aby uprawiać te strzałki, gracze muszą zbadać świat i znaleźć je. Po zebraniu wystarczającej ich ilości, mogą je obracać, aby zdobyć niezbędną ilość Strzałek do odblokowania podstawowych stanowisk lub wyższych poziomów stanowisk. Oprócz Strzałek, gracze będą musieli również zbierać Lśniące Strzałki, aby uzyskać bardziej zaawansowane stojaki.

Prezentowany materiał jest efektem współpracy z floraworld.pl

Star Platinum: The World

Jedna z najlepszych podstawek w Star Platinum: The World nie jest najrzadsza w grze, ale plasuje się w czołówce. Ta podstawka nie jest również tak rzadka jak niektóre z błyszczących, co czyni ją dobrym wyborem dla nowych graczy. Poniżej wymienione są niektóre z najlepszych sposobów na farmę w Star Platinum: The World. Po zdobyciu tej podstawki, możesz nadać priorytet prędkości i potencji ataku podczas farmowania.

Rokakaka Fruits

Aby wejść do Strefy Farmingu, musisz najpierw kupić Bilet od Tima za PS12000. Po wejściu do środka zobaczysz znak, w którym pojawią się nieskończone Strzały i Owoce Rokakaka. Możesz użyć Farming Zone do szlifowania rzadkich standów, ponieważ są tam nieskończone ilości tych przedmiotów. Możesz również zobaczyć ścianę Spawnrates i zdobyć różne rzadkie przedmioty poprzez farmowanie.

Strzałki

Nie jest konieczne farmowanie Strzałek Przebudzenia, aby wzmocnić swoją postać. Są to materiały eksploatacyjne, które możesz znaleźć w świecie, aby wzmocnić swoją postać i odblokować nowe stanowiska. Możesz kręcić Strzałami, aby znaleźć różne rodzaje Stojaków, od podstawowych po błyszczące. Każdy typ odblokowuje inny typ podstawki. Oto kilka wskazówek, które pozwolą Ci zmaksymalizować potencjał zdobywania podstawek. W strefie farmowania Przebudzenia Stands, możesz nadać priorytet potencji i szybkości ataku swojej postaci.

Sans

Jeśli z niecierpliwością czekasz na kolejne rozszerzenie Stands Awakening, możesz zastanawiać się, czy najnowsza postać w grze, Sans, będzie w nim dostępna. Podczas gdy postać nie jest podstawką, jest częścią świata gry, działając jako stały atrybut, a nie wizualna skórka. Aby uzyskać Sansa, musisz zdobyć trzy Kości i przedmiot Red Heart, który ma 1/50 szansy na tarło co trzydzieści dni.

Podczas farmowania, powinieneś również wziąć pod uwagę rzadkość swoich podstawek, ponieważ w grze istnieją trzy tiery, a mianowicie A, B i C. Podstawki A Tier są najrzadsze i są zazwyczaj najdroższe, ale często można je zdobyć po niskich cenach. Na szczęście istnieje serwer discord dla Stands Awakening, na którym wielu graczy omawia strategie i odpowiada na pytania.

Farming Zone

Farming Zone, znany również jako Grind Island lub Farm, jest obszarem w grze, który wielu graczy wykorzystuje do Stands. Obszar ten zawiera nieskończoną ilość owoców Rokakaka i strzałek, jak również ścianę Spawnrates. Podczas gdy większość graczy używa Strefy Farmy, aby zdobyć Stands, jest to również świetne miejsce do znalezienia rzadkich ewolucji i innych przedmiotów. Przyjrzyjmy się kilku sposobom na farmowanie i levelowanie postaci.

Podobne tematy