Farming 7 Days to Die Alpha 20 – Jak zoptymalizować swoją strategię farmowania

W grze 7 Days to Die alpha 20, istnieje kilka różnych strategii do wykorzystania. Te strategie obejmują optymalizację zbierania zasobów, zwiększenie czasu wzrostu roślin i wydobycie 69er z Motherlode. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się jak zoptymalizować strategię farmingową 7 Days to Die alpha 20 i zacznij farmować ruiny już dziś! Będziesz zadowolony, że to zrobiłeś! Czytaj również dalej, aby dowiedzieć się, jak uzyskać naturalne światło przechodzące przez blok.

Optymalizacja zbierania zasobów w 7 Days to Die

Jeśli chcesz zmaksymalizować swój postęp w 7 Days to Die, to zbieranie zasobów powinno być twoim priorytetem. Zbieranie zasobów zajmie ci mniej czasu, gdy będziesz miał ładny kilof do użycia. Powinieneś także rozważyć zakup atutów takich jak Miner 69er i Motherlode, aby przyspieszyć swoje działania górnicze. Oto kilka wskazówek optymalizujących zbieranie zasobów w grze 7 Days to Die:

Zwiększenie czasu wzrostu roślin w grze

Jeśli kiedykolwiek próbowałeś uprawiać rośliny w tej grze, być może zauważyłeś, że tempo wzrostu nie jest tak szybkie, jak powinno być. Zazwyczaj roślina potrzebuje około pięciu do osiemdziesięciu procent więcej czasu niż potrzebuje, aby urosnąć do pełnej dojrzałości. Jednak zwiększenie tej liczby może sprawić, że twoje rośliny będą rosły szybciej i szybciej będą zbierać swoje zasoby. W tym artykule omówimy, jak możesz zwiększyć tempo wzrostu roślin w grze.

Wydobycie 69er z Motherlode daje XP

Podczas levelowania w grze powinieneś skupić się na zbieraniu zasobów. Możesz uzyskać więcej XP poprzez rozbijanie bloków, więc wydobycie za pomocą 69er pomoże Ci szybciej osiągnąć poziom. Może być również używany do craftingu lepszych narzędzi, ponieważ zwiększa obrażenia bloków. Najlepszą częścią Wydobycia 69er z Motherlode jest to, że możesz go ulepszyć do nowego Frame Shape, aby uzyskać więcej XP.

Atuty pomogą Ci również zoptymalizować czas spędzony na wydobywaniu surowców. Zmniejszą one ilość wytrzymałości potrzebnej do machania kilofem i zwiększą ilość rudy, którą zbierzesz podczas jednego machnięcia. Im więcej masz zasobów, tym szybciej możesz je wykorzystać i ulepszyć swój sprzęt. Najlepszym czasem na wydobycie jest okres przed krwawym księżycem.

Uzyskanie naturalnego światła do przejścia przez blok

Uzyskanie naturalnego światła do przejścia przez ścianę w rolnictwie 7 dni do śmierci Alpha 20 jest zdradliwe, ponieważ rośliny potrzebują światła do wzrostu. Istnieją jednak pewne wyjątki. Grzyby są zwolnione z tego wymogu i nie wymagają światła do wzrostu. Ważne jest, aby wybrać odpowiedni rodzaj bloku dla swojej farmy wewnętrznej, aby uzyskać maksymalny wzrost dla roślin. Na szczęście dostępnych jest kilka różnych typów bloków, z których każdy ma inną ilość światła.

Zbieranie roślin

Istnieje kilka różnych zasobów, które można wykorzystać do zbierania roślin w 7 dni do śmierci. Są pewne lepsze narzędzia do niektórych zadań niż inne. W tym artykule przyjrzymy się najlepszym narzędziom, których można użyć do każdego zadania. Użyj ich mądrze, aby zebrać maksymalne nagrody. Kilka innych wskazówek dotyczących zbiorów roślin to sadzenie nasion i przygotowywanie torebek na zbiory. Poza tymi wskazówkami, omówimy również sposób craftowania roślin.

Możesz pobrać demo z oficjalnej strony gry lub odwiedzić oficjalną stronę, aby pobrać najnowszą wersję. Istnieje wiele metod pozyskiwania żywności w 7 Days to Die, a poniższe techniki pozwolą ci zacząć. Po opanowaniu każdej umiejętności, możesz następnie tworzyć nasiona i przedmioty do zbiorów. Istnieje wiele zasobów, które możesz zebrać, a możesz je maksymalnie wykorzystać, poprawiając swój poziom umiejętności i hart ducha.

Hodowla roślin to skuteczny sposób na uzyskanie zrównoważonych dostaw zasobów. Zbierając nasiona z dojrzałych drzew, możesz sadzić rośliny w swojej farmie. Kiedy rośliny osiągną dojrzałość, możesz je zebrać, aby uzyskać żywność i inne zasoby. Jeśli próbujesz zarobić na życie w 7 Days to Die, ważne jest, aby zbierać plony i drzewa tak szybko, jak to możliwe. W ten sposób możesz zdobyć dodatkowe zasoby i ułatwić sobie przetrwanie.

Poziomy światła w 7 Days to Die mogą być zdradliwe. Ilość światła, która dociera do Twojej rośliny będzie się wahać od ciemności do pełnego słońca. Różne bloki mają różne wartości nieprzezroczystości, więc musisz to wziąć pod uwagę, planując hodowlę w pomieszczeniach. Na przykład szkło kuloodporne zmniejszy poziom światła z 15 do 2, podczas gdy ta sama ilość światła może dotrzeć do bloku, który jest oddalony o sześć metrów od źródła światła.

Podobne tematy