Jak pozbyć się piosenki Farmera Zacka z Detroiters

Możesz pamiętać piosenkę Farmer Zack z Detroiters, odcinka, w którym występuje farmer. Piosenka stała się hitem w 2007 roku i pewnie też utkwiła Ci w głowie. Teledysk został wydany 25 maja 2007 roku.

Detroiters odcinek piąty przedstawia farmera

Pomimo tego, że piosenka Farmera Zacka jest popularną lokalną piosenką, producenci zdecydowali się nie wykonywać jej w następnym odcinku Detroiters. Scenarzyści zdecydowali się nie umieszczać piosenki Farmera Zacka w napisach końcowych, ponieważ jest ona zbyt kontrowersyjna. Jednak piosenka pojawi się w segmencie w piątym odcinku serialu, w którym Sam Richardson pojawi się jako fikcyjna postać.

Piosenka utkwiła w twojej głowie

Może cię zaskoczyć informacja, że nie tylko ty cierpisz na earworms. Podczas procesu Michaela Jacksona, wiele osób zgłosiło, że piosenka gwiazdy pop utknęła w ich głowach. Powodem może być wszystko, od wspomnień z dzieciństwa do nudy. Niezależnie od przyczyny, istnieje kilka prostych sposobów, aby uniknąć robaków w uszach. Oto trzy proste kroki, które pomogą Ci pozbyć się na zawsze denerwującej piosenki z głowy.

Po pierwsze, spróbuj zmienić piosenkę, o której myślisz. To działa najlepiej, jeśli śpiewasz inną piosenkę, gdy masz ten denerwujący problem. Zmieniając piosenkę, nie będziesz musiał skupiać się tak mocno jak kiedyś. Jeśli skupisz się zbyt mocno, może to stać się nowym earwormem. Następnie spróbuj dowiedzieć się, co ta piosenka ma z tobą wspólnego, np. wspomnienie z dzieciństwa lub artykuł prasowy.

Teledysk został wydany 25 maja 2007

Teledysk towarzyszący piosence, „Can’t Tell Me Nothing”, został wydany 25 maja 2007. Teledysk przedstawia Kanye Westa spacerującego po El Mirage Lake i otrzymał w większości pozytywne recenzje od krytyków. W innej wersji teledysku pojawia się Zach Galifianakis i Will Oldham lip-syncing. Wideo zawiera również materiał z dwoma celebrytami wykonującymi piosenkę na żywo. W tym dniu w 2007 roku miało miejsce wiele wydarzeń.

Podobne tematy