What’s So Funny About Farming Like Parody?

Czy oglądałeś kiedyś filmik Grega Petersona o traktorach, które utknęły w błocie? Jeśli tak, to pewnie przewracałeś oczami i śmiałeś się histerycznie. Teraz możesz się zastanawiać, co jest tak zabawnego w takim rolnictwie. Cóż, ten artykuł odpowie na te pytania i więcej! Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o rolnictwie jak parodia i jak to może przynieść korzyści Twojej firmie rolniczej!!! Oto kilka zabawnych faktów o rolnikach, którzy kochają rolnictwo!

Artykuł przygotowany z myślą o naszych czytelnikach, dzięki współpracy z ogrod.net.pl

Wideo Grega Petersona o ciągnikach utkniętych w błocie

Wideo braci Peterson Farm pokazuje ciągnik rolnika utknięty w błocie jak parodia hitu AC/DC Thunderstruck. Bracia są w rzeczywistości rolnikami i znają frustrację związaną z utknięciem ciągnika. Greg Peterson, który sam jest rolnikiem, znalazł się w takiej samej sytuacji. Obejrzyj parodię poniżej i zobacz, czy się zgadzasz.

Bracia czerpią wiele ze swoich parodii z różnych źródeł, w tym z piosenki AC/DC Thunderstruck. Ich najnowszy filmik nawiązuje do piosenki AC/DC Thunderstruck, którą przerobili na „Tractor Stuck”. Każdy kto gospodaruje zna frustrację związaną z utknięciem w błocie. Ich najnowszy filmik pokazuje dwóch chłopców próbujących wyciągnąć utkniętego Johna Deere’a i dobrze się przy tym bawiących. Na stronie internetowej filmu można znaleźć więcej informacji.

Film Petersona o traktorach utkniętych w błocie

Greg Peterson i jego bracia produkują na YouTube filmy o rolnictwie i gospodarce rolnej. Filmy przedstawiają ich rodzinną farmę w pobliżu Assarii w stanie Kansas, gdzie hodują bydło oraz uprawiają kukurydzę, soję, milo i słoneczniki. Oprócz rolnictwa, rodzina Petersonów produkuje również teledyski. Do tej pory odwiedzili osiem krajów i 40 stanów. W teledyskach Petersonów występują także jego rodzice i młodsza siostra Laura.

Rodzina farmerów Petersonów jest znana w całym Kansas dzięki swoim zabawnym filmom o rolnictwie. W swoim ostatnim filmie parodiują piosenkę AC/DC „Thunderstruck”, w której chłopcy ratują utknięty traktor. Wideo zostało stworzone w celu edukacji społeczeństwa na temat życia na farmie w Kansas. Prawdopodobnie utknąłeś w błocie, ale nie martw się! Kanał YouTube braci Peterson jest pełen zabawnych filmów o tematyce rolniczej i na pewno znajdziesz taki, który spełni Twoje oczekiwania.

Podobne tematy