Farmer Zeke – Co dalej z Zeke i jego kubkami?

Nowy odcinek popularnej gry „Farmer Zeke” już wyszedł, a my mamy dla Was kilka pytań. Fabuła obraca się wokół Zeke Bonura, byłego członka New York Giants i jego nowego podopiecznego, Chicago Cubs. Zeke zobowiązuje się do cięższej pracy niż kiedykolwiek w tym sezonie baseballowym i przewiduje, że Cubs wygrają puchar. Co dalej z Zeke’em i jego nową drużyną?

Zapraszamy do lektury artykułu, który jest wynikiem naszej wspólnej inicjatywy z megakwiaciarnia.com.pl

Eren

Eren Zeke, farmer, to postać z serii anime i mangi Attack on Titan. Historia rozgrywa się w świecie pełnym gigantycznych humanoidów i zawiera rozbudowaną obsadę postaci. Eren jest rolnikiem, który łączy siły ze swoimi przyjaciółmi z dzieciństwa, Mikasą Ackerman i siostrą Mikasy, Diną. Seria śledzi ich przygody, gdy próbują powstrzymać Tytanów przed przejęciem władzy nad światem.

Plan Erena, by zabić Zeke’a, nie jest do końca dobry. Jego machinacje są bardziej złe niż jego intencje, a bohater nie ma innego wyboru, jak zaakceptować jego plan. W chwili bezbronności Zeke woła o swojego brata, gest, który sprawia, że czuje się bardziej człowiekiem niż potworem. Próbuje też przekonać swoich kolegów farmerów do zaprzestania wojny i życia w pokoju.

Mikasa

Kiedy Eren ją porywa, pierwszą rzeczą, która budzi jej ackermańskie instynkty, jest walka. W gruncie rzeczy jest ona ostatnią azjatycką mieszkanką Murów, a jej tatuaż na nadgarstku sugeruje, że jest potomkinią rodziny Azumabito, prominentnej gałęzi klanu szogunów kadetów Hizuru, którzy wyemigrowali do Raju jako ambasadorzy.

Kiedy Eren i Zeke spotkali się po raz pierwszy, byli nierozłączni. Szybko się w sobie zakochali i zostali parą. Mikasa próbuje pocałować Erena, ale on odmawia. W odpowiedzi Eren kończy wiązać szalik wokół niej na wieczność. To nie jest dobre rozwiązanie, ale nadal umawiają się na randki. W końcu byli najlepszymi przyjaciółmi, a teraz ona jest królową!

Reiner

W ostatnim sezonie, Zeke proponuje atak na Marleyan stolicy Paradis, twierdząc, że wyspa została opuszczona przez trzy lata. Reiner jest podejrzliwy, a Galliard konfrontuje go. W porcie, Reiner spotyka się z Gabi. Gabi potajemnie zachęca Falco do zostania Pancernym Tytanem. Wyjawia też Zeke’owi, że jest farmerem i chce mu pomóc w zdobyciu fortuny.

Kutas Reinera jest niesamowicie trudny do oparcia, ale nie był on prosiakiem. Jego nabrzmiały język czuł się tłusty i szorstki, a gdy go lizał, wsunął czubek do twoich ust. Czułaś jak jego gruby, obwisły członek wsuwa się w fałdy twoich ust. Nie musiałeś się jednak martwić o udawanie wstydu, bo Reiner był już od lat farmerem i Zeke znał jego metody.

Porco

Po rujce Reiner stał się niesamowicie potrzebujący i oba byki zaczęły rozwijać relację. Zachowanie Reinera zmieniło się diametralnie i zaczął patrzeć na ciebie dłużej niż zwykle. Stał się również opiekuńczy i zaczął drzeć się na każdego, kto się do niego zbliżył. Porco był zirytowany brakiem zainteresowania ze strony ludzi i w końcu wyładował swoją frustrację na Reinerze. Był też nieco snobistyczny z powodu nowego zainteresowania Marcela jego osobą.

Annie i Bertholdt mieli idealne połączenie cech. Annie była wysoka i twarda, podczas gdy Bertholdt był potulny i łagodny. Linie Hoover i Leonhart były najwyższe i najsilniejsze, ale bladły w porównaniu z linią Yeager. Zeke nie chciał jednak kopulować z Annie, ponieważ nie chciał stracić swojej mocy. Nie przeszkodziło mu to jednak w pogoni za nieuchwytną Amelią, której sekret trzymał w tajemnicy przed jej ojcem.

Historia

W The Historia of Farmer Zeke, Historia i jej mąż są spokrewnieni przez krew. Pochodzi ona z królewskiego rodu Reissów, który jest dalece spokrewniony z rodem Zeke Yeagera. Te dwie rodziny mają wiele relacji w całej serii, a Farmer jest jedną z nich. Eren Jaeger i Historia Reiss współdziałające w różnych punktach. Jej nazwisko panieńskie zostaje zmienione z Krista Lenz na Historia w późniejszych mangach.

Nil Dawk wyjaśnia jak Historia i farmer się poznali. Dorastała z farmerem w tej samej dzielnicy, a on ją dręczył. Pewnego dnia przyszedł do sierocińca Historii i pomógł jej. Od tego aktu dobroci zaczął się ich związek. Chociaż Dawk stara się utrzymać, że Historia wybrała związek z Farmerem, fabuła może nie być tak prosta, jak można by sobie tego życzyć.

Podobne tematy