Czy Tevin Farmer Vs Mickey Bey jest wart oglądania?

Jeśli interesuje Cię walka Tevin Farmer vs Mickey Bey, ten artykuł pomoże Ci zdecydować czy warto oglądać tę walkę. Omówimy historię walki Farmer vs Bey oraz wypłaty PPV. Dowiesz się również o wypłatach za walkę w pay-per-view i ile ten pojedynek może zarobić dla Ciebie. Ostatecznie ta walka zadecyduje kto jest lepszym bokserem.

Prezentowana treść powstała dzięki współpracy z gospodarstwo.org

Tevin Farmer vs Mickey Bey

Ta walka będzie ogromnym testem dla obu zawodników. Tevin Farmer pokonał już mistrza IBF wagi super piórkowej Josepha Diaza przez jednogłośną decyzję, natomiast Mickey Bey dwukrotnie walczył i przegrał z George’em Kambososem Jr. Obaj panowie chcą wrócić na właściwe tory po przegranych z wysokiej klasy przeciwnikami. Jest jednak kilka kluczowych różnic pomiędzy tymi zawodnikami. Poniżej przedstawiamy krótką charakterystykę obu zawodników.

Po pierwsze, Mickey Bey jest mistrzem świata. Mickey Bey to były amerykański Idol, który walczył o tytuł IBF w wadze lekkiej. Tevin Farmer wygrał trzy z pięciu ostatnich walk i przegrał z Georgem Kambososem Jnr 14 grudnia 2019 roku w dziesięciorundowym pojedynku w Madison Square Garden. Mickey Bey przegrał tylko jedną walkę, przez split decision z Rancesem Barthelemy w Seminole Hard Rock Hotel and Casino.

Farmer vs Bey Wypłaty PPV

Zarówno Mickey Bey jak i Tevin Farmer są nieco underdogami zmierzającymi do swojej walki. Farmer stracił niedawno tytuł IBF w wadze super piórkowej na rzecz Josepha Diaza, a Bey przegrał przez nokaut z George’em Kambososem Jr. Obaj starają się wrócić na zwycięską ścieżkę i zrobić krok do przodu w swoich karierach. Jest jednak kilka rzeczy, które czynią obu fighterów atrakcyjnymi zakładami.

Oprócz głównego wydarzenia, Farmer zmierzy się z Mickeyem Beyem o wakujący tytuł. Walka ta ma trwać dziesięć rund. Promotorem tej walki jest Sprite, przy współpracy z DOE TV i BIGGER THAN LIFE SPORTS. Jeśli chodzi o wypłaty PPV to spodziewajcie się około 17M$. A jeśli planujesz oglądać walkę na żywo, zawsze możesz sprawdzić FITE, internetowy serwis streamingowy dla bokserów.

Farmer vs Bey historia walk

W walce Tevin Farmer vs Mickey Bey broniący tytułu mistrzowskiego będzie chciał go zachować po pokonaniu w sierpniu mistrza IBF wagi super piórkowej. Obaj zawodnicy mają na koncie po jednej wygranej walce zawodowej i spotkają się ponownie w tej wyczekiwanej walce 21 lutego. Tevin Farmer wygrał swój debiut zawodowy 19 marca 2010 roku przeciwko Johnowi Molinie, przez 12-rundową decyzję. Bey walczył dwukrotnie w 2016 roku, przegrywając z Rancesem Barthelemy, ale wygrał obie swoje kolejne walki przez podzieloną decyzję. Mickey Bey, urodzony 27 czerwca 1983 roku, to amerykański bokser, który obecnie mieszka w Cleveland w stanie Ohio. Bey ma rekord 3-0 i rekord 5-0 w MMA, ale to Farmer jest lepszym zawodnikiem.

Mickey Bey natomiast nigdy nie walczył od czasu pokonania Josepha Diaza w styczniu 2020 roku. Przed tą porażką wygrał cztery proste obrony tytułu, a także pokonał Teofimo Lopeza i Billy’ego Diba. Farmer walczył również w bardzo bliskiej walce o zdobycie strzału do tytułu światowego. W styczniu 2020 roku przegrał przez jednogłośną decyzję z Josephem Diazem, który również bronił tytułu.

Mickey Bey vs Tevin Farmer PPV payouts

PPV payouts for the Mickey Bey versus Tevin Farmer fight on 12 August 2022 have been set, and the betting rates are incredibly high. Walka będzie trwała dziesięć rund i będzie ważyła 135 funtów, a każdy z zawodników ma rekord 30 zwycięstw, w tym 6 nokautów. Obaj panowie są na fali wznoszącej i mają za sobą garść walk w ostatnich latach. Farmer jest młodszy w tym pojedynku, zadebiutował w 2011 roku. Stoczył jeszcze dziewięć zawodowych walk i wygrał trzy z ostatnich pięciu pojedynków.

Bey ma za sobą cztery przegrane walki, a jego ostatnia walka, z niekwestionowanym mistrzem świata wagi lekkiej George’em Kambososem Jr, była kompletnym niewypałem. Po długiej przerwie Bey wydaje się być odmłodzony i jest w doskonałej formie na walkę z Farmerem. Farmer natomiast przegrał niedawno jednogłośną decyzją z Josephem Diazem, ale wierzy, że zwycięstwo nad Beyem da mu szansę na walkę o tytuł mistrza świata.

Farmer vs Bey zakłady bukmacherskie

Jeśli jesteś fanem boksu, powinieneś wiedzieć o zakładach na Farmer vs Bey. Obaj bokserzy mają wysokie umiejętności, ale Farmer jest młodszy i brakuje mu siły. Podczas gdy obaj panowie są prawdopodobnie w dobrej formie, Farmer jest nieco niewymiarowy w stosunku do swoich przeciwników i może mieć rdzę ringową. Bey jest również nieco starszy i stoczył więcej walk w swojej karierze, ale brak doświadczenia Farmera może nie być czynnikiem decydującym.

Bey to były mistrz wagi lekkiej, który nie walczył od grudnia. W grudniu przegrał przez split decision z George’em Kambososem po tym jak został zrzucony w drugiej rundzie. Kiedyś był uważany za jednego z najlepszych zawodników poniżej 130 funtów, ale nie walczył od przegranej z Josephem Diazem w 2014 roku. Farmer był lepszym przeciwnikiem w ostatnich latach, a jego ostatni remis z Garcią był niepowodzeniem w jego ringowej karierze.

Podobne tematy