Jak zdobyć łuki runiczne w World of Warcraft

Farmowanie łuków runicznych to świetny sposób na ulepszenie swojej postaci i odblokowanie nowych funkcji. Istnieją różne sposoby na zdobycie tych zaklętych materiałów. Oto niektóre z nich:

Zdobywanie Rune Arcs

Istnieje wiele sposobów na zdobycie Rune Arcs. Jednym z nich jest łupienie szczurów. Łuki runiczne spadają ze szczurów, które zostały przywołane do gry innego gracza. Można je również znaleźć w skrzyniach lub na wierzchu rozkładających się ciał w katakumbach. Innym sposobem jest farmowanie Runicznych Łuków poprzez zdejmowanie wrogów lub niszczenie ich zamków. Te dwie metody wielokrotnie zwiększą Twoje szanse na zdobycie Rune Arc.

Innym sposobem jest używanie pomocników przywoływania. Najłatwiejszym sposobem na zdobycie Runicznych Łuków jest pomoc innemu graczowi w pokonaniu bossa. Za każdym razem, gdy ktoś pomoże Ci pokonać bossa, otrzymasz jeden Łuk Runiczny. Jako bonus możesz odblokować sekretny tryb Hard Mode Elden Ring, pomagając innemu graczowi w pokonaniu bossa. Jeśli posiadasz Wielką Runę, jest to łatwy sposób na zarobienie łuków runicznych.

Zdobycie Rune Arcs jest również możliwe poprzez ogólną eksplorację. Możesz je także zdobyć w multiplayerze, pomagając innemu graczowi. Ponadto możesz je zdobyć, jeśli napadniesz na inny świat. Jeśli posiadasz przyzwoitą ilość Rune Arcs, będziesz mógł je wykorzystać na swoją korzyść. Poza tym, poprawią one statystyki Twojej postaci. Rune Arcs możesz również wykorzystać do innych celów.

Podczas farmowania Wielkich Run pamiętaj, że są one bardzo rzadkie. Dobrze jest mieć dużo łuków runicznych na wypadek, gdybyś musiał je wymienić po ich zdobyciu. Zapobiegnie to konieczności ponownego konfigurowania po nieudanym ataku. Inną metodą jest użycie Larval Tear. Chociaż ta metoda nie zapewnia efektów pasywnych, jest to dobry sposób na poprawienie wytrzymałości podczas farmowania Runicznych Łuków.

Zdobywanie Wielkich Run

Jednym ze sposobów na zdobycie Wielkich Run jest farmowanie Runicznych Łuków. Te rzadkie i cenne kamienie są upuszczane przez kilku wrogów, w tym szczury. Możesz zdobyć jeden z nich i sprzedać go za tysiące zwykłych run. Istnieje jednak kilka korzyści z farmowania Rune Arcs. Pomogą Ci one uniknąć śmierci wywołującej szał. Ponadto, mogą one pomóc Ci w odblokowaniu sekretnego trybu hard w Elden Ring, gdzie potrzebujesz Wielkiej Runy, aby go odblokować.

Po pierwsze, kiedy farmujesz Wielkie Runy, upewnij się, że masz dużo Łuków Runicznych. Dzięki temu nie będziesz musiał ponownie używać Wielkiej Runy. Dodatkowo, gdy zdobędziesz Wielką Runę, możesz ją aktywować. Po aktywowaniu jej, zostaniesz nagrodzony efektami pasywnymi, które zapewnia. Pamiętaj jednak, że przywracanie Great Runes nie oferuje żadnych efektów pasywnych.

Oprócz farmowania Runowych Łuków, możesz również dokonać respecu. Możesz zwiększyć swój atrybut Arcane, wyposażając się w Wielkie Runy, które wykonałeś. Możesz nawet zdobyć Pierścień Eldena z siedmioma Wielkimi Runami. Możesz ich użyć, aby przywrócić moc innym runom i odblokować sekretny tryb Hard Mode. Pamiętaj tylko, aby aktywować swoje Wielkie Runy przed ich użyciem!

Zdobycie Wielkich Runów może być trudne, ale jest możliwe przy zastosowaniu odpowiedniej metody. W grze Elden Ring można znaleźć Great Runes pokonując jej głównych bossów. Oprócz tego gra pozwala na jednorazowe farmienie Runów w Miejscu Łaski. Następnie możesz wyposażyć jedną z sześciu Wielkich Run i uzyskać jej korzyści. Zdobycie Wielkiej Runy Nienarodzonego odblokowuje nową usługę handlową, a za jej zdobycie otrzymasz bonus.

Zdobywanie łuków runicznych w Elden Ring

Zdobywanie łuków runicznych w Elden Ring jest jednym z głównych celów gry, który pozwala graczom aktywować ich moce. Zdobycie tych cennych przedmiotów może być jednak nieco kłopotliwe. Można je zdobyć w wielu miejscach, w tym w dropach przedmiotów, skrzyniach, zwłokach i nagrodach za walki z bossami. Jeśli jednak próbujesz zgromadzić dużą ilość Rune Arcs, to istnieją dwie metody, których powinieneś przestrzegać.

Jednym ze sposobów na zdobycie Rune Arcs jest pomoc innemu graczowi w walce z bossem. Można to zrobić poprzez asystowanie im przy znaku co-op. Pozwoli to im pomóc Ci w pokonaniu bossa, a Ty otrzymasz błogosławieństwo Wielkiej Runy. Powinieneś oszczędzać Rune Arcs tak często jak to możliwe, aby aktywować efekty Wielkiej Runy na tobie.

Drugim sposobem jest ich zakup. Rune Arcs można kupić u Nomadycznego Kupca w Liurmii z Jezior lub u Enia w Roundtable Hold. Ten drugi sposób kosztuje jednak 4000 Runów. Aby nie wydawać cennych run na te łuki, powinieneś jak najwięcej eksplorować. Szczury, rozkładające się ciała i wrogowie również mogą je upuszczać.

Zdobywanie Łuków Runowych w Pierścieniu Elden jest jedną z najbardziej kluczowych rzeczy w grze. Wielkie Runy, które zwiększają atrybuty gracza o 5 punktów, są niezbędne do ukończenia bossa. Należy jednak pamiętać, że łuki runiczne muszą zostać przywrócone przed ich wyposażeniem. Na szczęście możesz je odnowić w Divine Tower w regionie bossa.

Zdobywanie łuków runicznych w Volcano Manor

Zdobywanie łuków runicznych w lochu Volcano Manor to szybki sposób na zdobycie punktów doświadczenia do zadania Line of Duty. Po zdobyciu przedmiotów możesz przejść do kolejnej części lochu – Somber Smithing Stone. Aby ukończyć tę misję musisz również pokonać bossa Tanitha. Musisz jednak pamiętać, że w tym obszarze po zabiciu Istvana pojawi się kilka nowych interakcji.

Pierwszym sposobem na zdobycie Rune Arcs w Volcano jest pokonanie Rykarda, Lorda Bluźnierstwa. Znajduje się on na górze Gelmir, która znajduje się w zachodniej części Płaskowyżu Altus. Do Volcano Manor możesz dotrzeć na dwa sposoby. Albo porozmawiać z ludźmi w okolicy, albo podejść do Lady Tanith. Czarodzieja z Glintstone można znaleźć w górnym obszarze. Do górnego obszaru można się dostać przez Iluzoryczną Ścianę tuż przy pomieszczeniu. Illusory Wall można znaleźć zaraz na lewo od dolnych schodów.

Po wykonaniu zadania możesz już udać się do Volcano Manor. Aby dostać się do Volcano Manor, musisz odwiedzić Ryę, służącą w zamku. Można ją znaleźć w małym pawilonie na południe od Liurnii z Jezior. Kiedy z nią porozmawiasz, poprosi cię o odebranie Zbroi Wściekłego Wilka od Rycerza Tygla. Możesz ją również odwiedzić w Drawing Room. Aby zdobyć List z Dworu Wulkanów, musisz zabić Starego Rycerza Istvana, który znajduje się w północnej kolisie. Otrzymasz wtedy Zbroję Wściekłego Wilka, Łuk Runiczny oraz Lekarstwo na palec Furlcalling.

Jeśli szukasz sposobu na zdobycie znacznej ilości HP, musisz zebrać Rune Arcs i wyposażyć je na swoich postaciach. Aby to zrobić, musisz pokonać Shardbearers. Wielka runa jest również bardzo rzadka i przyniesie Ci korzyści tylko wtedy, gdy będziesz miał Rune Arcs na swoich postaciach. W końcu możesz też kupić Rune Arcs u handlarzy w Volcano Manor.

Zdobywanie Runicznych Łuków w Dragonbarrow

Najlepszym sposobem na zdobycie Runicznych Łuków w Dragonbarrow jest użycie ich do zwiększenia zdrowia i wytrzymałości. Przedmioty te mają tymczasowy efekt i można je zdobyć pokonując wrogów i zabijając światy. Jeśli masz tylko jedną Wielką Runę, powinieneś zachować ją na trudne lochy. W ten sposób możesz użyć tej samej runy na wielu postaciach, aby zwiększyć ogólne zdrowie swojej postaci.

Jeśli nie interesuje Cię farmowanie run, możesz również użyć zebranej ze złota kurzej łapki, aby zwiększyć poziom swoich run. Nie zwiększy to wprawdzie Twojego poziomu od razu, ale po zabiciu wielkiego smoka zarobisz ponad sto tysięcy run. Możesz również dokonać respecu, aby poprawić swój atrybut Arcane i posiadać 99 Rune Arcs w swoim ekwipunku. Musisz jednak znaleźć Divine Tower za każdą zarobioną Great Rune.

Najlepszym miejscem na farmę run w Dragonbarrow jest Elden Ring. Znajdziesz tam wiele miejsc do uprawy run, w tym nad martwymi ciałami w katakumbach, w skrzyniach i wielu innych. Możesz nawet zarabiać runy, pokonując przeciwników, co również przyniesie Ci korzyści. Możesz farmować runy w Dragonbarrow wcześnie rano, kiedy możesz skorzystać z niskiego poziomu zagrożenia.

Kiedy używać łuków runicznych zależy od Twoich preferencji, ale generalnie możesz ich użyć do przyspieszenia procesu pokonywania bossów. Spróbuj ich użyć, gdy już pokonasz trudnego bossa kilka razy. Dzięki temu nie będziesz musiał wielokrotnie powtarzać tej samej sekcji, zanim zdobędziesz wymaganą ilość run. Co więcej, możesz ich również użyć, aby uniknąć śmierci wywołującej wściekłość.

Podobne tematy