Menu The Farmer X Baker w Aspinwall, PA

Jeśli masz ochotę na coś innego i zdrowszego niż zwykłe jedzenie na wynos, powinieneś spróbować menu Farmer x Baker. Ta nowa restauracja ma wspaniały widok na rzekę i wyjątkową kuchnię w starym kontenerze transportowym. Oprócz zdrowego i wege menu, restauracja oferuje również pizzę opalaną drewnem i lody na bazie mleka owsianego. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej. Oto pełne menu:

Misja szefa kuchni Jennifer Urich, aby podnieść poziom jadalni nad rzeką w Aspinwall Riverfront Park

Jednym z wielu celów szefa kuchni Jennifer Urich jest sprawienie, aby doświadczenie gastronomiczne w parku było bardziej pamiętne i lokalne. Jest ona zaangażowana w używanie lokalnych składników, gdzie tylko jest to możliwe, w tym składników z własnej farmy Urich, Root and Heart Farm w Gibsonie. Na jej wypieki ma wpływ jej węgierskie dziedzictwo żydowskie i francuskie, a poprzednie pokolenia jej rodziny były profesjonalnymi piekarzami.

Przestrzeń, z której korzysta Farmer x Baker to były kontener transportowy, który został przekształcony w restaurację i targ. Znajduje się w nim naturalna kuchenka gazowa i piec konwekcyjny, dzięki czemu jest to idealne miejsce na świeże, pochodzące z lokalnych źródeł posiłki. Szefowa Urich od lat była zainteresowana pomysłem ponownego wykorzystania koncepcji kontenera transportowego. Rozważała nawet otwarcie food trucka, ale ostatecznie zdecydowała się na otwarcie bardziej trwałej restauracji w parku bez dużego śladu węglowego.

Wege-forward menu

The Farmer X Baker w Aspinwall oferuje doskonały wybór wegetariańskich, wegańskich, bezglutenowych, a nawet niektórych opcji bez nabiału. Znajduje się w Allegheny Riverfront Park, a ten nowy biznes jest zaangażowany w zrównoważone rolnictwo i lokalne, sezonowe składniki. W menu znajdują się różne wypieki, kanapki, sałatki i zupy, a także obszerny bar sałatkowy.

Ta ekskluzywna restauracja typu farm-to-table była prezentowana na Instagramie i jest otwarta dla publiczności. W menu znajduje się quiche, kozi bajgiel i burrito śniadaniowe. Znana jest z rzemieślniczych chlebów i wykorzystuje lokalnie pozyskiwane składniki, gdy tylko jest to możliwe. Restauracja posiada również sezonowe menu warzywne i bezmięsne i często jest okupowana przez lokalnych rolników.

Pizza opalana drewnem podczas wieczornego serwisu

W sercu Aspinwall Riverfront Park otwarto nową restaurację o nazwie Farmer X Baker. W menu znajdziemy sezonowe dania, w tym pizzę opalaną drewnem, naleśniki z lokalnej mąki żytniej, tarty z jajkiem i kanapki z bajglem. Podczas gdy lunch jest serwowany codziennie, wieczorna obsługa będzie ograniczona do zaledwie czterech godzin. Ceny są różne, ale generalnie wynoszą 12-13 dolarów za talerz.

Otwarta w 2016 roku Farmer x Baker to nowa pizzeria na nabrzeżu. Kuchnia mieści się w przerobionym kontenerze transportowym, a otoczenie jest malownicze. Powstała w ten sposób pizza opalana drewnem jest równie pyszna. Zewnętrzne siedzenia restauracji oferują idealne tło dla letniego wieczoru. Wizyta w tej uznanej restauracji sprawi, że będziesz chciał więcej.

Pizza z pieca ceglanego w tej restauracji to prawdziwe dzieło sztuki. Menu pizzaiolo jest jak muzeum historii pizzy. Dymiąca skórka i grube warstwy ciemnoczerwonego sosu przypominają piec w piekarni. Placki są zwieńczone dużą ilością domowej kiełbasy i pikantnym sosem. Pizze są tak dobre, że nawet zwykły placek może być fantastyczny.

Nowa przestrzeń została zbudowana na tym samym terenie, który Vanderhoop wykorzystuje jako kuchnię zewnętrzną. Miejsce to znajduje się w dzielnicy kulturalnej Aquinnah Circle, będącej efektem współpracy miasta z plemieniem Wampanoagów. W ciągu trzech godzin Vanderhoop wyprodukuje 225 pizz. W rezultacie atmosfera jest świąteczna, a pizze nie są strasznie trudne do zjedzenia.

Lody na bazie mleka owsianego

Mleko owsiane przeszło drogę od trendu do ostoi w przemyśle żywności opartej na roślinach. Obecnie mleko owsiane jest dostępne w domowych lodówkach w całym kraju i jest wykorzystywane w wielu słodkich przysmakach. Nie tylko duże marki nie-mleczne wprowadziły lody na bazie mleka owsianego, ale także małe, niezależne lodziarnie zaczynają oferować ten produkt.

Rodzina firm Bi-Rite, która obejmuje słynną Root and Heart Farm w Gibsonii, uruchomiła Farmer X Baker jako operację na małą skalę w 2019 roku. Pierwotnie Urich przewidział miejsce nad wodą, które przemawiałoby zarówno do smakoszy, jak i mieszkańców, ale wybuch wirusa COVID-19 zmusił ją do skalowania swoich planów.

Bruster’s Real Ice Cream to kolejna lokalna sieć, która oferuje bezmleczne, oparte na owsie lody i sorbety. W dwóch lokalizacjach kawiarni można znaleźć również bezmleczne lody serowe i wegańskie. The Rolled Cold Creamery produkuje lody z mlekiem owsianym i codziennie oferuje wegańskie opcje, w tym miski acai i smoothies. Kawiarnia oferuje również koktajle mleczne i tosty, dostępne są również torty lodowe.

Podobne tematy